Ar mīlestību pret bērniem, ar cieņu pret vecākiem!

AUDIOPASTAIGA

 Audiopastaigās “Atradumi Rīgas centrā” un "Atradumi Pārdaugavā" izdevniecība “Liels un mazs” piedāvā iepazīt grāmatas bērniem

 “Atradumi Rīgas centrā”

 

 

Bērnu grāmatu izdevniecība “Liels un mazs” aicina ģimenes ar bērniem un ikvienu pastaigu mīļotāju, doties audiopastaigā “Atradumi Rīgas centrā”. Tajā var iepazīt gan dažādas Rīgas centra un Grīziņkalna vietas, gan 2023. gadā izdotās “Liels un mazs” grāmatas, gan vairākas jau lasītāju iemīļotas un pilsētas publiskajās bibliotēkās pieejamas “Liels un mazs” grāmatas.

Sekojot maršruta kartei, jūs atradīsiet grāmatu ilustrāciju uzlīmes un kvadrātkodus, kurus noskenējot savā telefonā, varēs noklausīties “Kvadrifrona” aktieru Ances Strazdas, Reiņa Botera, Klāva Meļļa un Āra Matesoviča ieskaņotos stāstus un dzejoļus.

Pastaigas maršruts vedīs uz Rīgas Cirku, Rīgas Dzemdību namu, Jauno Rīgas teātri, muzejiem, skolām, bērnu un jauniešu jaunrades centriem un citām vairāk un mazāk zināmām interesantām vietām.

"Atradumi Pārdaugavā"
Lejuplādē karti spiežot TE!


Audiopastaigā “Atradumi Pārdaugavā” var iepazīt gan dažādas Pārdaugavas vietas, gan 2022. gadā izdotās “Liels un mazs” grāmatas.

Pastaigas maršruts vedīs uz vairākām mākslas galerijām, skolām, parku, bibliotēku, Botānisko dārzu, Āgenskalna līci, Dzelzceļa muzeju un citām vairāk un mazāk zināmām interesantām vietām. Īpaši tirgum piemēroti, nebēdnīgi skaitāmpanti un ķircināmpanti no Māra Runguļa veidotās grāmatas “En den dīno šoko loko tīno” skanēs atjaunotajā Āgenskalna tirgū. Audiopastaigā ietvertas 15 grāmatas – gan latviešu autoru Ineses Zanderes, Anetes Meleces, Guntas Šnipkes, Marta Pujāta, Dainas Tabūnas un Žebera oriģināldarbi, gan tulkojumi un atdzejojumi. 

Pastaigas izveidi un audioierakstu līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa” un Rīgas dome.